Skip to content

MĀKSLĪGO ZIEDU VAINADZIŅI

Mākslīgo ziedu vainadziņus pinam jau vairāk kā astoņus gadus. Šajā laikā tapuši neskaitāmi vainadziņu varianti gan dejotājiem, gan dziedātājiem, gan topošajām līgavām. Vainadziņi veidoti floristikas stieplei piepinot mākslīgos ziedus, līdz ar to rezultāts ir kupls, bet nav smags un to viegli piestiprināt pie matiem. Cenšamies, lai mūsu veidotie ziedu vainadziņi izskatītos pēc iespējas dabīgāki.

Katrs pasūtījums tiek rūpīgi saskaņots, uzpinot nelielu paraudziņu, lai pasūtītājs saprot, vai tas ir tieši tas, kas izsapņots. Piedomājam arī pie tā, lai, piemēram, vairākiem deju kolektīviem nebūtu vienādi vainadziņi.

Zemāk galerijā redzama tikai daļa no šo gadu laikā tapušajiem mākslīgo ziedu vainadziņiem.

Vidējā vainadziņa cena ir 18-30 EUR. Kolektīviem, pasūtot vairāk nekā 8 vainagus, tiek piemērotas atlaides (parasti kolektīvam ziedu vainadziņa cena 19,50-22,50 eur/gab., zaļo vainadziņu cena 18-21 eur/gab.).

Vainadziņu cenas norādītas tikai aptuvenas, tās atkarīgas gan no izmantotajiem ziediem, gan ieguldītā laika ziedu sagādē un vēlamā parauga izveidošanā.

Mākslīgo brūkleņu mētru vainadziņš
Sekojiet šiem soļiem, lai pasūtītu savu vainadziņu!

Apskatīt un izvēlēties

Apskatiet zemāk redzamos vainadziņus, atrodiet fotogrāfiju ar vainadziņu, kas patīk, vai izdomājiet ziedu krāsas, kādas vēlaties vainadziņā.

Sazināties

Rakstiet WhatsApp ziņu, e-pastu vai zvaniet mums un pastāstiet, kādu mākslīgo ziedu vainadziņu vēlaties

Saskaņot paraugu

Mēs uzpīsim nelielu mākslīgo ziedu vainadziņa fragmentu, nosūtīsim bildi, lai saskaņotu, vai šāds paraudziņš der.

Saņemt vainadziņu

Pēc rēķina apmaksas, norunātajā laikā vainadziņu varēsiet saņemt mūsu veikalā vai nosūtīsim to ar pakomātu.

Ja ļoti steidzaties un nav vairs laika gaidīt, tad e-Veikala sadaļā Gatavie darbi, redzami gatavie mākslīgo ziedu vainadziņi, kurus var iegādāties uzreiz.