Skip to content

DĀVANU IESAIŅOŠANA

Ja mazliet pietrūkst laika vai vēlēšanās pašam saiņot dāvanu, to droši var uzticēt mums. Mūsu saiņotās dāvanas nonākušas ne tikai dažādās Latvijas vietās, bet arī ceļojušas pa visu plašo pasauli. Iesaiņosim gan vienu dāvanu tuvākajam draugam, gan dāvanu kalnu darba kolēģiem vai sadarbības partneriem. Stils? No grāmatas klasiskā  papīrā ar lenti līdz motocikla riepai romantiskā iesaiņojumā ar tillu un pērlēm.  Un mums ir izdevies iesaiņot arī šķietami neiesaiņojamas lietas.

Savukārt, ja dāvanu iesaiņošana ir arī Jūsu kaislība, piedāvājam visus nepieciešamos materiālus, lai skaistumu varētu radīt pats. Ja atnāksiet uz veikalu, varam palīdzēt izvēlēties un varam netraucēt izvēlēties pašam, bet, ja vēlaties, dāvanu iesaiņošanas materiālus varat iegādāties arī tepat e-Veikala sadaļā DĀVANU IESAIŅOŠANAS MATERIĀLI.

Dāvanu iesaiņošanas cenas*

no 3.70 EUR

gredzenu kastīte, apsveikuma kartīte (A6)

no 4.80 EUR

grāmata (A5), smaržas, telefons

no 5.80 EUR

grāmata (A4), puzles kaste (A4)

no 7.00 EUR

gludeklis, spēļu kaste, tējkanna

no 10.00 EUR

iRobot kaste, globuss

no 14 EUR

kafijas automāts, ceļojumu koferis

*Dāvanu iesaiņošanas cenu veido izmantoto materiālu cena (dāvanu papīrs, lentes, kaste, pušķis) un darba cena. Augstāk norādītās cenas ir par dāvanas iesaiņošanu papīrā, lentīti un darbu.