Noteikumi

Internetvietnes ietin.lv īpašnieks ir Sniegoga SIA, reģistrācijas Nr. LV40103996431, juridiskā adrese: “Kalnrudzīši”, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, LV-5015 (saziņai e-pasts: pasts@ietin.lv, tālrunis: 26499127), turpmāk – e-veikals, kas nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un pārdod preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk aprakstītajiem Lietošanas noteikumiem.

Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

Pirkumu veikšana

E-veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas pie nopērkamajiem produktiem.
Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pēc pasūtījuma saņemšanas un apstrādes, nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pasta adresi rēķinu, kā arī vienosimies par preču saņemšanas vai piegādes laiku.

Pasūtījumu apstrāde

E-veikalā saņemto pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 9 līdz 17.

Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt, izvēloties sekojošas maksājumu metodes:
• skaidrā naudā, saņemot preci mūsu veikalā Rīgā, Ieriķu ielā 3;
• apmaksājot rēķinu.
Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

Piegādes noteikumi

Iegādātās preces tiek piegādātas, izmantojot pakomātu (Omniva, DPD) vai Latvijas Pasta starpniecību. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas un uzrādītas rēķinā.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža. Nelietota un nesabojāta prece jānogādā mūsu veikalā Rīgā, Ieriķu ielā 3 vai jānosūta uz Omnivas pakomātu Ikšķilē (tālr. 26499127), preces nosūtīšanas izmaksas sedz pircējs.. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.
Nav iespējams atteikties no personalizētiem, piepūstiem baloniem, kā arī individuāli gatavota dāvanu iepakojuma.

Autortiesības

Visus materiālus ietin.lv lapā aizsargā autortiesību likums. To izmantošana jebkurā veidā ir atļauta vienīgi ar SIA ” Sniegoga” rakstisku atļauju.