Skip to content

BALONU KOMPOZĪCIJAS

Baloni sagādā prieku ne tikai bērniem, tādēļ, ja vēlaties apsveikt dzimšanas dienā, noformēt fotostūrīti vai sagādāt pārsteigumu, esat nonācis īstajā vietā!

Izgatavojam divu veidu balonu kompozīcijas – ar hēliju pildītu balonu pušķus un ar gaisu pildītu balonu kompozīcijas, kas novietojamas uz zemes vai kāda paaugstinājuma. 

Hēlija balonu pušķos varam salikt dažādus balonus pēc Jūsu izvēles. Pušķim noteikti pievienosim atsvariņu, lai Jums nebūtu jāuztraucas par to, ka baloni var aizlidot vai jāmeklē vieta, kur tos piesiet. Daļa balonu apskatāma e-Veikala sadaļā BALONI, bet mūsu dāvanu iesaiņošanas stendā pieejams plašāks toņu klāsts.

Ar gaisu pildītās balonu kompozīcijas parasti izgatavojam ar cipariem, Šādu kompozīciju cena cenu veido izmantoto balonu daudzums un veids. Aptuvenā cena kompozīcijai ar vienu ciparu ir 50 līdz 60 EUR, bet ar diviem cipariem – 70 līdz 80 EUR. Izmantoto ciparu augstums ir 86 cm, tādēl visas kompozīcijas augstums ir apmēram 150 cm. 

Katru balonu kompozīciju veidojam īpaši Jums, tādēļ priecāsimies, ja pastāstīsiet, kādas krāsas vēlaties, kas patīk cilvēkam, kam baloni paredzēti, parādīsiet kādu fotogrāfiju, kur redzams kas līdzīgs tam, ko vēlaties. Lūdzu, sazinieties ar mums un pasūtiet savu balonu kompozīciju vismaz 2 dienas pirms tā nepieciešama!

Sekojiet šiem soļiem, lai pasūtītu balonu kompozīciju!

Apskatīt un izvēlēties

Izdomājiet, vai vēlaties ar hēliju pildīto balonu kompozīcijas vai brīvi stāvošas, apskatiet zemāk redzamos piemērus vai atrodiet internetā kādu piemērotu attēlu, izvēlieties krāsas

Sazināties

Rakstiet WhatsApp ziņu, e-pastu vai zvaniet mums un pastāstiet, kādu kompozīciju vēlaties un laiku, kad vēlaties gatavo balonu kompozīciju saņemt

Saņemt

Pēc rēķina apmaksas, norunātajā laikā balonu kompozīciju varēsiet saņemt mūsu veikalā vai piegādāsim to norādītajā vietā